Любителі сексу з автомобілями розповіли, яке задоволення вони отримують

Мехафілія - це сексуальний потяг до механізмів

Деякі чоловіки не приховують, що у прямому сенсі кохаються зі своїми авто. Мехафіли живуть за принципом "Моє авто - моє кохання" 61-річний Едвард Сміт, який займався сексом з тисячею машин, не посоромився

Мехафілія - це сексуальний потяг до механізмів. Деякі чоловіки не приховують, що у прямому сенсі кохаються зі своїми авто.
Мехафіли живуть за принципом "Моє авто - моє кохання" 61-річний Едвард Сміт, який займався сексом з тисячею машин, не посоромився обговорити свої сексуальні переваги з журнальчикістами

Чоловік страждає на "мехафілію", і йому це подобається.
Мехафілія (mechaphilia), або механофілія (mechanophilia), - це сексуальний потяг до механізмів: автомобілів, великів, вертольотів, літаків.
Про велосипеди Сміт не згадував, а ось близько 1000 автомобілів і один вертоліт вже стали його сексуальними партнерами. До цих неживих залізних предметів американець ставиться як до дам серця.
Сразу його "подружкою" є Ванілла - це білий Фольксваген Beetle 1969 року випуску. З нею Сміт не розлучається уже близько восьми років Він називає для себя романтиком, присвячує Ваніллі вірші та пісні.
Утім, раніше Сміт не був "моногамним", вступаючи у випадкові зв'язки в автосалонах і на стоянках, а іноді вночі залазив і до чужих авто, щоб обійняти і поцілувати їх.
Реальних жінок як сексуальних партнерок він не сприймає

. Едвард Сміт стверджує, що перший сексуальний досвід з автомобілем він отримав в 15 років. А ось перше фізичний потяг до автомобилей він відчув у 13-річному віці, если побачив Шевроле Corvette Stingray.
"Цей чудовий автомобіль був втіленням сексуальності. Я захотів його", - розповів Сміт.
Свої сексуальні переваги і експерименти американець докладно виклав у документальному фільмі My Car is My Lover, який у 2008 році зняла телекомпанія BBC.
Там же Сміт розповів і про свої найсильніші враження, які у нього залишилися після сексу з вертольотом зі известного американського серіалу Airwolf ("Повітряний вовк") кінця 80-х років. Це серіал про вертоліт Bell 222A, який літає туди-сюди і рятує світ.
А ось британський "побратим" Едварда Сміта, 42-річний механік Кріс Дональд, який займався сексом зі своїм Ягуар X-Type. поки що менш відомий

Однак незвичайних сексуальних партнерів у нього було більше, ніж в американця.
Дональд мав сексуальний досвід із двома човнами і навіть снігоходом Він також стверджує, що його захоплення розпочалося із серіалу, який він із задоволенням дивився в дитинстві

дааз 2107 1107010

. Той серіал називався "Лицар дорвейіг" і розповідав про пригоди колишнього поліцейського та його напарника, машини з штучним інтелектом - Pontiac Firebird Trans Am.

Похожие статьи:

Полезные советыКак правильно переехать «лежачего полицейского»

Полезные советыКак правильно выйти из заноса

Полезные советыКак защитить свой автомобиль и имущество от воровства?

Полезные советыСекретные буквы в вашем автомобиле

Полезные советыПравила зимнего вождения

21130 просмотров

Рейтинг: +1076 Голосов: 5794

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!